Junta Festera de Moros i Cristians del Campello

La Junta Festera de Moros i Cristians és l'encarregada d'organitzar anualment les festes patronals d'El Campello, Alacant. Així com altres activitats i festejos del nostre municipi, com la cavalcada de reis mags, carnestoltes i moltes altres.

T'invitem que conegues un poc millor a travésde la nostra web. I acostar-te al nostre municipi perquè descobrisques de primera mà les meravelles de la nostra localitat i els seus impressionants festejos. T'esperem amic!










Directiva "Junta Festera 2017"

President:
Cristian Palomares Sánchez

Vicepresident 1r:
Carlos Ruzafa Baeza
Vicepresident 2n i coordinador de l'Arxiu fester i patrimoni:
Angela Sanz Pérez

Secretàri:
Carolina Manzanaro Speziale
Tresorer:
Jose Felix Berenguer Samper

Vicesecretari:
Laura Lorenzo Soto
Vicetresorer:
Ana Giner Gomis
Alcalde general de festes:
Noemi Juan Soler
Coordinador de Web i Comunicació:
Roger Planelles Ivorra


 
 

Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2014
President:
Cristian Palomares Sánchez
Vicepresident:
Carlos Ruzafa Baeza
Vicepresidenta:
Angela Sanz Pérez
Secretària:
Carolina Manzanaro Speziale, Laura Lorenzo Soto
Tresorer:
Jose Felix Berenguer Samper
Tresorera:
Ana Giner Gomis
Vocals:
Noemi Juan Soler, Roger Planelles Ivorra
2013
President:
Cristian Palomares
Vicepresident:
Carlos Ruzafa
Secretària:
Ángela Sanz
Tresorer:
Víctor Baeza
Vocals:
María Reyes Giménez, Begoña González
Junta Festera de Moros i Cristians del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2012
President:
Vicent Garcia i Soler
Vicepresident:
Carlos Ruzafa Baeza
Secretari:
Cristian Palomares Sánchez
Tresorer:
Victor Manuel Baeza
Vocals:
Angela Sanz Perez, Begoña González, Maria Reyes Gménez, Francisco Ruzafa, Alberto Casquet
2011
President:
Vicent Garcia i Soler
Vicepresident:
Carlos Ruzafa
Secretari:
Cristian Palomares
Tresorer:
Victor Manuel Baeza
Vocals:
Ángela Sanz, Begoña González, Maria Reyes Giménez, Francisco Ruzafa, Alberto Casquet
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2010
Presidenta:
Mª del Carmen Pérez Manresa
Vicepresident:
Javier Ferrer
Vicepresidenta:
Francis Ferrer
Secretària:
Marisé Llinares, Vanessa Chiva
Tresorer:
Víctor Baeza
Tresorera:
Mª Carmen Baeza
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2009
Presidenta:
Mari Carmen Pérez Manresa “La Catalana”
Vicepresident:
Francisco Baeza
Vicepresidenta:
Francis Ferrer
Secretària:
Marisé Llinares, Mª Jesús Sánchez
Tresorera:
Mari Carmen Baeza, Mari Pau Esteve
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2008
President:
Antonio R. Ramos Baeza
Vicepresident:
Manuel Tendero Poveda, Vicente Gomis Alberola
Secretària:
María José Leonís Caballero
Tresorer:
Juan Fco. Belmonte Planelles
Vocals:
Carmen Terol Rico, Sandy Tornero Rascenet, María Dolores Ferrer López
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2007
President:
Juan Francisco Belmonte Planelles
Vicepresident:
Vicente Gomis Alberola
Secretari:
Antonio J. Ramos Pinilla
Tresorer:
Antonio Palomares Tendero
Vocals:
Esther Tendero Ferrer, José L. Más Fernández
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2006
President:
Juan Francisco Belmonte Planelles
Vicepresident:
Vicente Gomis Alberola
Secretari:
Antonio J. Ramos Pinilla
Tresorer:
Antonio Palomares Tendero
Vocals:
Esther Tendero Ferrer, José L. Más Fernández
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2005
President:
Juan Francisco Belmonte Planelles
Vicepresident:
Vicente Gomis Alberola
Secretari:
Antonio J. Ramos Pinilla
Tresorer:
Antonio Palomares Tendero
Vocals:
Esther Tendero Ferrer, José L. Mas Fernández
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2004
President:
David Alavés Lledó
Vicepresidenta:
Carmen Marco García
Secretària:
Mª Antonia Planelles Ramos
Tresorer:
Antonio Ramos Baeza
Vocals:
José Palomares Giner, Jose Vicente Varó Buades, Fina Leonis Palomares
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2003
President:
David Alavés Lledó
Vicepresident:
José Palomares Giner
Vicepresidenta:
Carmen Marco García
Secretària:
Mª Antonia Planelles Ramos
Tresorer:
José Vicente Varó Buades
Vocals:
Antonio Ramos Baeza, Fina Leonis Palomares
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2002
President:
David Alavés i Lledó
Vicepresident:
José Palomares Giner
Vicepresidenta:
Carmen Marco García
Secretària:
Mª Antonia Planelles Ramos
Tresorer:
José Vicente Varó Buades
Vocals:
Antonio Ramos Baeza, Fina Leonis Palomares
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2001
President:
David Alavés i Lledó
Vicepresident:
Toni Planelles i Ramos
Secretari:
Benjamí Soler i Palomares
Tresorer:
Paco Sánchez Terol
Vocals:
Josep Palomares i Giner, Jose Vicente Varó i Buades, Manolo Tendero i Poveda
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
2000
President:
David Alavés i Lledó
Vicepresident:
Toni Planelles i Ramos
Secretari:
Benjamí Soler i Palomares
Tresorer:
Paco Sánchez Terol
Vocals:
Josep Palomares i Giner, Jose Vicente Varó i Buades, Fernando Garcia i Forner, Manolo Tendero i Poveda
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1999
President:
David Alavés i Lledó
Vicepresident:
Toni Planelles i Ramos
Secretari:
Benjamí Soler i Palomares
Tresorer:
Paco Sánchez Terol
Vocals:
Josep Palomares i Giner, Jose Vicente Varó i Buades, Fernando Garcia i Forner, Manolo Tendero i Terol
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1998
Presidenta:
Mª Carmen Pérez i Manresa
Vicepresident:
Josep Palomares i Giner, Arnau Alarcón i Rovira
Secretari:
Vicent Ródenas i Alberol
Tresorer:
Antoni Calvo i Marco
Vocals:
Toni Planelles i Ramos, David Alavés i Lledó
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1997
Presidenta:
Mª Carmen Pérez i Manresa
Vicepresident:
Josep Palomares i Giner, Arnau Alarcon i Marco
Secretari:
Vicent Ródenas i Alberola
Tresorer:
Antoni Calvo i Marco
Vocals:
Toni Planelles i Ramos, Pere Lluís Gomis i Pérez
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1996
President:
Mª Carmen Pérez i Manresa
Vicepresident:
Josep Palomares i Giner, Arnau Alarcón i Marco
Secretari:
Vicent Ródenas i Alberola, Pere Lluís Gomis i Pérez
Tresorer:
Antoni Calvo i Marco
Vocals:
Juan García i Forner, Toni Planelles i Ramos, Jaume Molina i Romero
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1995
President:
José Palomares Giner
Vicepresident:
Josep Lluís González Cuervo
Secretària:
Mª Carmen Pérez Manresa
Tresorer:
Antoni Calvo Marco
Vocals:
Toni Planelles Ramos, David Alavés Lledó, Santi Molina Romero, Lola Casanova Casanova, Xelo Gomis Gomis
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1994
President:
Josep Palomares i Giner
Vicepresident:
Josep Lluís Gonzalez i Cuervo
Secretària:
Mª Carme Pérez i Manresa
Tresorer:
Vicent Guasch i Juan
Vocals:
Paqui Gomis, Antoni Calvo i Marco, Antoni Planelles i Ramos, Santi Molina i Romero, David Alavés i Lledó
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1993
President:
Josep Palomares i Giner
Vicepresident:
Josep Lluís González i Cuervo
Secretari:
Mª Carmen Pérez i Manresa
Tresorer:
Antoni Calvo i Marco
Vocals:
David Alavés i Lledó, Santi Molina i Romero, Toni Planelles i Ramos, Lola Casanova i Casanova, Xelo Gomis i Gomis
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1992
President:
Josep Antoni Ramírez i Navarro “L’Andalús"
Vicepresident:
Toni Planelles i Ramos
Secretària:
Lola Casanova Casanova
Tresorer:
Josep Ramon Terol i Baeza
Vocals:
Antoni Calvo i Marco, David Alavés i Lledó, Santi Molina i Romero, Josep Palomares i Giner, Eduardo Juan Esplá
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1991
President:
José Antonio Ramírez Navarro
Vicepresident:
Toni Planelles
Secretària:
Lola Casanova Casanova
Tresorer:
Josep Ramón Terol Baeza
Vocals:
Jesús Baeza Buades, Antoni Calvo Marco, Santi Molina Romero
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1990
President:
Juan Francisco Garberí Ivorra
Vicepresident:
Francisco Climent Santulario
Secretària:
Lola Casanova Casanova
Tresorer:
Fco. A. Palomares Marco
Vocals:
José Antonio Ramírez Navarro, J. A. Ramos Griñán, A. Planelles Ramos, Jesús Baeza i Buades, J. R. Terol Baeza, A. Calvo Marco, Antonio Ramón Ramos Baeza “El Nap”
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1989
President:
Juan Francisco Garberí Ivorra
Vicepresident:
Francisco Climent Santulario
Secretària:
Lola Casanova Casanova
Tresorer:
Francisco A. Palomares Marco
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1988
President:
José Carlos Carratalá Aracil
Vicepresidenta:
Marién Oncina Caballero
Secretari:
Joaquín María Lloret Rives
Tresorer:
Francisco Armengol Ruzafa
Vocals:
José Francisco Soler Lledó, José Bautista Beltrán Varó
Junta Festera de Moros y Cristianos del Campello (www.morosicristiansdelcampello.com)
1987
President:
José Carlos Carratalá Aracil
Vicepresident:
Marien Oncina Caballero
Secretari:
Joaquín María Lloret Rives
Tresorer:
Francisco Armengol Ruzafa
Vocals:
José F. Soler Lledó, José B. Beltrán Varo
www.morosicristiansdelcampello.com
1986
President:
Juan José Berenguer
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
2014
Capitanía Mora - Non Bèbéc
Capità:
Vicent Guasch Juan
Capitana:
Rosa Mª Marmol Ferri
Ambaixador:
Vicent García Soler - "Verga"
Banderera:
Belén Baeza Sala
Capitanía Cristiana - Jaume I
Capità:
Antonio Pérez Sanz
Capitana:
María Pérez Sanz
Ambaixador:
Marc Vaello Baeza
Banderera:
Blanca García Martínez
2013
Capitanía Mora - Marrocs
Capità:
Manuel Francisco López Amorós
Capitana:
Pilar Giménez Pérez
Ambaixador:
Juan Francisco Belmonte Planelles
Banderera:
Fani Oliva Lillo
Capitanía Cristiana - Cristians del Campello
Capità:
José Soto Pérez - "Pepe el Pont"
Capitana:
Lucía Soto Leonis
Ambaixador:
Adolfo González Pérez - "Fito"
Banderera:
Alba Brotons Martínez
2012
Capitanía Mora - Zaidies
Capità:
Juan Planelles Terol
Capitana:
Loli González Garberí
Ambaixador:
Ignacio Sarrión De Castro
Banderera:
Adriana Llopis Palomares
Capitanía Cristiana - Tercio
Capità:
Eduardo Juan Esplá
Capitana:
Lolibel Soler Lledó
Ambaixador:
Jorge Antonio García Sánchez
Banderera:
Andrea Soler Ortuño
2011
Capitanía Mora - Veterans
Capità:
Manuel Alemañ i Pérez
Capitana:
Patricia Sala i Ramírez
Ambaixador:
Andoni Gomis i Gomis
Banderera:
Ana Giner i Gomis
Capitanía Cristiana - Temple
Capità:
Francisco Navarro Guasch
Capitana:
Soledad Sánchez Giménez
Ambaixador:
Sandy Tornero Rascenet
Banderera:
Vanessa Chiva Miralles
2010
Capitanía Mora - Kordofan
Capità:
Batiste Varó Fuensanta
Capitana:
Paola Lledó Galvañ
Ambaixador:
Carlos Palomares Montes
Banderera:
Anna Vicedo Capdepon
Capitanía Cristiana - Maseros
Capità:
Antonio Raymundo Martínez
Capitana:
Paqui Esteban Fuentes
Ambaixador:
Jose María Poveda Soler
Banderera:
Nuria Mª Marco Anguiano
2009
Capitanía Mora - Pollosos
Capità:
Alejandro Collado Giner
Capitana:
Pepa González Hernández
Ambaixador:
Ferran Juan i Marco
Banderera:
Raquel Ferri Ballester
Capitanía Cristiana - Conquesta
Capità:
Santi Varó Garberí
Capitana:
Maica Ivorra Giner
Ambaixador:
Antonio Garberí
Banderera:
Clara Gomis García
2008
Capitanía Mora - Pacos
Capità:
Juan Armengol Ruzafa “El Bollo”
Capitana:
Josefina Sánchez Burgos
Ambaixador:
Carlos García Giner
Banderera:
Aroa Poveda Varó
Capitanía Cristiana - Almogàvers
Capità:
Javier Ferrer Fernández
Capitana:
Teresa Rubio i Vaello
Ambaixador:
Luis Alonso Ferrando Carpi
Banderera:
Pilar Alonso Pérez
2007
Capitanía Mora - Meixemet
Capità:
Juan Sánchez Burgos
Capitana:
Carmen “Quelo”
Ambaixador:
Alberto Casquet Cuerva
Banderera:
Neus Gomis Marco
Capitanía Cristiana - Marinos
Capità:
Pedro Giner i Baeza “Pere Xispa”
Capitana:
Estefania Abad
Ambaixador:
Vicente Armengol Ortiz “Bollet”
Banderera:
Rosa María Canalejo Palomares “La Cuca”
2006
Capitanía Mora - Aín Karim
Capità:
José Luis Mut Ramos
Capitana:
Noelia Moll i Juan
Ambaixador:
Francisco Baeza Palomares
Banderera:
Anabel Escribano Navarro
Capitanía Cristiana - Jaume I
Capità:
Fernando García Forner
Capitana:
Mónica Baeza Climent
Ambaixador:
Francisco J. Vaello Caballero
Banderera:
Anna Vaello Pérez
2005
Capitanía Mora - Non Bèbéc
Capità:
José Miguel Poveda García
Capitana:
Beatriz Gomis Climent
Ambaixador:
José María Lledó i Giner
Banderera:
María Giner Aracil
Capitanía Cristiana - Cristians del Campello
Capità:
Ramón Manuel Mira Bertomeu “Joma”
Capitana:
Josefina Soto Pérez
Ambaixador:
Ismael Soto Leonis
Banderera:
Mª Carmen Alemañ Lledó
2004
Capitanía Mora - Marrocs
Capità:
Vicente Gomis i Alberola
Capitana:
Sara Gomis i Planelles
Ambaixador:
Daniel Calixto i Ruiz
Banderera:
Daniel Calixto i Ruiz
Capitanía Cristiana - Tercio
Capità:
Pablo Belategui
Capitana:
Maria Ferrer
Ambaixador:
José Francisco Soler i Lledó
Banderera:
Tania Soler i Garrido
2003
Capitanía Mora - Veterans
Capità:
Juan Ramón Varó Devesa
Capitana:
Lourdes Padilla Jimenez
Ambaixador:
Sergio Vicente Gomis Gomis
Banderera:
Laura Lorenzo Soto
Capitanía Cristiana - Maseros
Capità:
Francisco Limonchi Carrión
Capitana:
Mª Aurora Torrejón Martínez “Poupee”
Ambaixador:
Toni Armengol Cortés
Banderera:
Esther Tendero Ferrer
2002
Capitanía Mora - Kordofan
Capità:
Arnau Alarcón i Marco
Capitana:
Mari Carmen Marco i Carreira
Ambaixador:
Juan Francisco Pastor Santonja
Banderera:
Andrea Salinas Casanova
Capitanía Cristiana - Conquesta
Capità:
José María Esteve i Albert
Capitana:
Mª Carmen Pèrez i Manresa
Ambaixador:
Pedro Luis Gomis Pérez
Banderera:
Beatriu Garberí i Palomares
2001
Capitanía Mora - Pollosos
Capità:
Francisco J. Baeza Vaello
Capitana:
Carmen Mari Requena Sánchez
Ambaixador:
Alejandro Collado Giner
Banderera:
Tania Buigues Boix
Capitanía Cristiana - Marinos
Capità:
Juanvi Tripiana Tendero
Capitana:
Carmen Tendero García
Ambaixador:
Vicente Soler Palomares
Banderera:
Patricia Giner Varó
2000
Capitanía Mora - Pacos
Capità:
José Urios Carratalà
Capitana:
Mª Antònia Planelles Ramos
Ambaixador:
José Alberto Urios Planelles
Banderera:
Neus Planelles i Giner
Capitanía Cristiana - Jaume I
Capità:
Francisco Vaello Caballero
Capitana:
Reyes Vaello Caballero
Ambaixador:
Antonio Calvo i Marco
Banderera:
Irene Garcia-Villaraco Chaves
1999
Capitanía Mora - Meixemet
Capità:
Moisés Catalá Garberi
Capitana:
Paquita Sánchez Marcos
Ambaixador:
Félix Palomares Sánchez
Banderera:
Mª Del Mar Baeza Heredia
Capitanía Cristiana - Cristians del Campello
Capità:
Juan A. Planelles Buades
Capitana:
Miriam Planelles Felipe
Ambaixador:
Antonio J. Ramos Pinilla
Banderera:
Eva Mª Ferrándiz i Asensi
1998
Capitanía Mora - Aín Karim
Capità:
Antoni Gomis i Sala
Capitana:
Mari Trini Varó i Buades
Ambaixador:
Francesc Alberola i Carratalá
Banderera:
Teresa de Jesús Garcia i Palomares
Capitanía Cristiana - Tercio
Capità:
Francisco Javier Sala Blasco
Capitana:
Maria Reyes Soler Lledó
Ambaixador:
Antonio Soto Peñalver
Banderera:
Loli Angeles Soto Martínez
1997
Capitanía Mora - Non Bebec
Capità:
Josep Lluís Giner i Lloret
Capitana:
Maria Pau Esteve i Sánchez
Ambaixador:
Vicent Guasch i Juan
Banderera:
María García i Soler
Capitanía Cristiana - Maseros
Capità:
Rafael Verdugo i Romero
Capitana:
Marita Verdú i Valero
Ambaixador:
Andrés Checa i Villar
Banderera:
Beatriz Tendero i Torres
1996
Capitanía Mora - Marrocs
Capità:
Oscar Carrillo i Cholvis
Capitana:
Paquita Cholvis i Palomares
Ambaixador:
Marc Vaello i Giner
Banderera:
Mª José Galvañ i Varó
Capitanía Cristiana - Conquesta
Capità:
Joan Pérez i Baeza
Capitana:
Lola Pérez Baeza
Ambaixador:
Antonio J. Ruzafa Palazón
Banderera:
Mari Carmen Ivorra Giner
1994
Capitanía Mora - Kordofan
Capità:
Ramon Calvo i Marco
Capitana:
Amparo Marco i Garcia
Ambaixador:
Joan Josep Berenguer
Banderera:
Elena Sanchez i Mallebrera
Capitanía Cristiana - Jaume I
Capità:
Antoni Calvo i Marco
Capitana:
Sònia Caturla i Galvañ
Ambaixador:
Jaume Molina i Romero
Banderera:
Mª Josep Alavés Baeza
1993
Capitanía Mora - Pollosos
Capità:
Vicent Ferri Ivorra
Capitana:
Mª Del Mar Ochoa Martínez
Ambaixador:
Vicente Ferrandiz Climent
Banderera:
Loli Asensi Mirambe
Capitanía Cristiana - Cristians del Campello
Capità:
José Rafael Baeza Ripoll
Capitana:
Dominica Sala López
Ambaixador:
Bruno Martinez Simonin
Banderera:
Lourdes Llopis Soto
1992
Capitanía Mora - Pacos
Capità:
Xavier Ruzafa i Alberola
Capitana:
Patrícia Ramos i Pérez
Ambaixador:
Josep Aleixandre Palomares i Planelles
Banderera:
Mª Carmen Palomares i Planelles
Capitanía Cristiana - Tercio
Capità:
Emilio García García
Capitana:
Dolores Beltrán Varó
Ambaixador:
Eduardo Juan Esplá
Banderera:
Noemi Juan Soler
1990
Capitanía Mora - Aín Karim
Capità:
David Alavés Lledó
Capitana:
Toñi Marco Ruzafa
Ambaixador:
Alonso García Palomares
Banderera:
Mare Fé Fernández Soria
Capitanía Cristiana - Marinos
Capità:
Vicent
Capitana:
Mª del Carme
Ambaixador:
Diego Igual Fraile
Banderera:
Sara Gomis Planelles
1989
Capitanía Mora - Pollosos
Capità:
José Carlos Carratalá Aracil
Capitana:
Pepi
Ambaixador:
Isidoro Rodríguez Varó
Banderera:
-
Capitanía Cristiana - Jaume I
Capità:
Francisco Galvañ Planelles
Capitana:
Charo Palomares Perles
Ambaixador:
Santiago A. Molina Romero
Banderera:
Estefanía Baeza Giner
1987
Capitanía Mora - Non Bebec
Capità:
Francisco Baeza Baeza
Capitana:
Tere A. Planelles Giner
Ambaixador:
Antonio J. Gilabert Ortega
Banderera:
Cristina Gomis Planelles
Capitanía Cristiana - Cristians del Campello
Capità:
Rowald Lobo
Capitana:
Gisla Lobo
Ambaixador:
Antonio Ramos
Banderera:
Dominica Sala López
1986
Capitanía Mora - Marrocs
Capità:
Francisco Tendero
Capitana:
Marian Lledó
Ambaixador:
Antonio Francisco Lledó Caturla
Banderera:
Patricia Sala
Capitanía Cristiana - Tercio
Capità:
Vicente Juán Esplà
Capitana:
Conchi Ramos
Ambaixador:
Pepe Blanes
Banderera:
Monica García
1985
Capitanía Mora - Veterans
Capità:
Ángel Pérez García "el rellotger"
Capitana:
Maruja Gosálbez Blasco
Ambaixador:
José Juan Terol Ramos
Banderera:
Maruja Pastor Carrasco
Capitanía Cristiana - Maseros
Capità:
Celedonio Ruiz Muñoz
Capitana:
Carmina Planelles Baeza
Ambaixador:
Juan José Berenguer Alcobendas
Banderera:
Marita Vedú Valero
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1994
1993
1992
1990
1989
1987
1986
1985